Kilitli Parke Taşı Nedir?

Kilitli parke taşı, özel bir beton kullanılarak üretilen ve belli forma sahip parke taşlarıdır. Kilitli parke taşı, birbirine geçirilebilen kilitli bir yapıda tasarlandığı için bu ismi almıştır. Birbirlerine geçebilmeleri sayesinde diğer parke türlerine göre daha sağlam bir yapı oluşturabilmektedir. Pres makinelerde üretildiği için oldukça dayanıklı ve kaliteli bir malzemedir. Son yıllarda özel mülklerin peyzaj uygulamaları dahil olmak üzere kullanımı artmıştır. Beton elemanları ihtiyaca ve kullanılacak yere göre özel ölçü ve renklerde üretilebilir.

Kilitli Parke Taşının Özellikleri

Kilitli Parke Taşı Nerelerde Kullanılır?

Kilitli parke taşı aşınmaya karşı dayanıklı yapısı, yüksek mukavemete sahip olması ve kolay bir şekilde uygulanabilmesi sayesinde her geçen gün daha çok kullanılmaktadır. Özelikle belediyelerin hizmet alanlarında kullandığı kilitli parke taşı, verimli bir kulanım sunmaktadır. En çok şu alanlarda kullanılmaktadır.

Kilit parke taşı yoğun olarak kullanıldığı bu alanlarda uzun ömürlü bir kulanım süresi sunan, düşük maliyetli bir yatırımdır. Kilit Parke Taşı, Beton yapı elemanları arasında fiyatı en uygun olup her yerde rahatlıkla kullanılabilen çeşitlilik gösteren bir malzemedir. Profesyonel ve iyi bir şekilde döşendiği taktirde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür.

İletişim

Ürünlerimizle alakalı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz!

Type what you are searching for:

YOUR CART

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

HEMEN ARA
X
×